Novinky

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Všem zákazníkům, obchodním partnerům a kolegům přejeme příjemné vánoční svátky v kruhu blízkých a šťastný vstup do nového roku plného zdraví, pohody, spokojenosti a úspěchů!   Těšíme se na spolupráci v roce 2018! Kolektiv laboratoře JS-lab a.s.
Celý článek

Informace pro lékař 3/2017 - nová vyšetření

od 1.12.2017 bude naše laboratoř nově nabízet tato vyšetření: fT3 (volný trijodthyronin) - Stanovení fT3 je vhodné a klinicky opodstatněné v případě diferenciální diagnostiky T3 hyperthyreóz, v počátečním stádiu hyperfunkcí, při diagnostice recidivujících hyperthyreóz a při hyperthyreóze...
Celý článek

Přednáškové odpoledne

Vážené lékařky, vážení lékaři, sestřičky, připomínáme Vám, že již zítra se koná plánované přednáškové odpoledne " Aktuální témata v ambuanci lékaře". Více o akci (program) a možnost přihlášení online zde.   Na shledanou se těší kolektiv laboratoře JS-lab a.s. a přednášející!
Celý článek

Doporučené postupy při diabetickém onemocnění ledvin

Na stránkách České společnosti klinické biochemie je uveřejněno nové doporučení České diabetologické společnosti ČLS JEP, České nefrologické společnosti a České  společnosti klinické biochemie ČLS JEP o doporučených postupech při diabetickém onemocnění ledvin. Doporučení naleznete zde.
Celý článek

Přednáškové odpoledne - Program

Vážené lékařky, vážení lékaři, milé sestřičky, srdečné Vás zveme na podzimní přednáškové odpoledne pořádané naší laboratoří. Přednáška se bude konat dne 10.10.2017 v restauraci Pavír v Židlochovicích. Začátek akce je v 15:30hod. Program a odkaz k přihlášení na přednášku naleznete zde.
Celý článek

Spuštěna anketa s tématy k podzimnímu semináři

Lékařky, lékaři, byla spuštěna anketa s tématy, které by se mohly vyskytnout na podzimním semináři laboratoře, jehož konání je naplánováno na týden od 9.-13.10.2017. Pokud chcete ovlivnit skladbu přednášek hlasujte zde. Stále platí i nabídka, že se můžete aktivně na semináři podílet a seznámit své...
Celý článek

Informace pro lékaře 2/2017

Vážené lékařky, vážení lékaři, rádi bychom doplnili informaci k nově zavedené metodě stanovení koncetrace folátu (kyseliny listové) ze séra: Folát na světle degraduje, proto je nutné zkumavku se vzorkem krve zakrýt (zabalit do alobalu). Děkujeme za spolupráci!
Celý článek